Maturantët rinisin shkollën

Fier – Ne gjimnazet e Fierit mesimi per maturantet ka nisur qe ne oren 08:30 nderkohe qe ne shkollen e mesme rajonale artistike “Jakov Xoxa” mesimi nis ne oren nente

Me doreza dhe maska duke ruajtur dhe distancen

Mesues per kontroll, pa maska e doreza kthehen pas nxenesit, nderkoh qe ishin marr masa per paisije te tyre me maska ne raste kur nxenesit nuk kane

Be the first to comment

Lini një Përgjigje