Afronën e merr malli shumë për Prishtinën

Modelja Afrona Dika ka filluar të ndjejë mall për Prishtinën

E martuar me Bleron, modelja ka qenë shpesh aktive në rrjetet sociale por ajo që ka rënë në sy është se duket çiftin e kishte ndarë për një kohë pandemia COVID-19.

Por, të premten Afrona duket se ka ndier mall për Prishtinën dhe këtë e ka treguar edhe me një postim që ka bërë në rrjetet sociale. /GazetaExpress/

Be the first to comment

Lini një Përgjigje