Gazetarja seksi e sportit në dashuri me boksierin

Moderatorja e DAZN, Diletta Leotta, është gjithmonë protagoniste në mediat rozë në Itali.

Bukuroshja i provokon gjithmonë tifozët e Seria A, për shkak të veshjeve të saj ekstravagante.

Këtë herë Leotta është suprizuar në vendin e saj të punës, pasi ka gjetur plot 1,000 trëndafila të kuq.

Në selinë e Radio 105 kishte vetëm lule kudo, ku prezantuesja nuk ngurroi të postonte dhe një foto në “Instagram”.

Mister është ideatori i kësaj ideje, pasi ato ishin anonim.

Ndërkohë bukuroshja është në një lidhje me boksierin Daniele Scardina dhe me shumë mundësi mund të jetë ai që fshihet pas surprizës.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje