Beatrix Ramosaj, vjen me foto shumë të nxehta

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka shfrytëzuar masat e lehtësuara nga qeveria shqiptare për të marrë rreze dielli

Bukuroshja është parë duke marrë diell derisa ka të veshur bikine seksi dhe është shtrirë porsi një princeshë buzë një pelhure të kuqe.

Beatrix, ashtu si edhe disa bukuroshe të tjera të Shqipërisë ka shfrytëzuar ditët e nxehta që të merr diell.

Ajo në këto foto tregon se si e ka tonifikuar trupin nga rrezitja derisa paraqet asetet e saj seksi.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje