Kap rastin/ Shitet prona me lokal, ullinjë dhe dokumenta të regullta

Prona eshte ne nje maj kodre ne Ardenice me nje siperfaqe 11700 metra katrore, totalisht e rrethuar. Ajo ka nje infrastrukture te kompletuar me uje e energji elektrike.

Prona ka aktualisht 400 rrenje ullinje ne prodhim.

Lokali ka siperfaqe 320 metra katror ku salla e sherbimit eshte 200 metra katror.

Prona ka pozicion jashtzakonisht panoramik.

Largesia nga autostrada 2.8 km.

Tl interesuarit të kontaktojnë në numrin e telefonit celular 067 54 89 122

Be the first to comment

Lini një Përgjigje