Rita Ora tregon format seksi në shëtitje në natyrë

Rita Ora sot ka treguar këmbët e saj seksi derisa ka thënë se  është e “lumtur” që është larguar pak nga shtëpia për një shëtitje të vogël në natyrë

Ajo po ashtu ka treguar se është paraqitur si vullnetare në NHS (Institutin e Shëndetësisë në Angli), derisa nëna është rikthyer në punën e saj si psikiatre.

Rita tha të martën se pas disa dite doli për të ecur në natyrë dhe është lumturuar nga pamja e bukur e natyrës.

Këngëtarja e hitit “Anyëhere”, ka shpërndarë disa fotografi të saj në këtë pamje idilike derisa ka thënë se ajo është mirë më shëndet si “mendor ashtu edhe fizik”. /GazetaExpress/

Be the first to comment

Lini një Përgjigje