Griselda, vajza që ju përshëndet çdo mëngjes

Kush eshte vajza çapkene plote energji qe na mban te mberthyer çdo mengjes ne ekran ne keto dite te veshira?

Ajo quhet Griselda Katiraj eshte nje nga vajzat me te reja te showbizit shqiptar.

Te gjithe mund ta njihni si aktore apo si vajza e super videove qe poston ne rrjetet sociale por jo vetem kaq ajo tashme i ka hyre dhe botes televizive duke iu bashkuar Tv Klan ku çdo mengjes na informon per te rejat me te fundit nga qyteti i Tiranes.

Ajo çfare spikat me shume tek Griselda eshte spontaniteti dhe buzeqeshja batutat etj, pra mund te themi me plote gojen qe eshte vajza me e suksesshme per momentin ne keto dite pasi ndryshe nga showgirl-et e tjere ajo nuk e ka lene ekranin keto dite te veshtira qe po kalon vendi yne. Ajo eshte ne terren çdo mengjes.

Per sa i perkete botes se artit mjafton te hysh ne Instagramin e saj dhe shikon qe ka me shume se 37-38 mije ndjekes te cilet e ndjekin hap pas hapi ne çdo video unike qe ajo krijon, veshjeve dhe stilit unik qe ka. Ketyre diteve si keto madje dhe jo vetem ketyre diteve por çdo dite ne vazhdim nga duhet nje shembull i tille, plote gjalleri dhe ngjyra..ALB365

Be the first to comment

Lini një Përgjigje