Ronaldo probleme me flokët, ja kush e qeth

Cristiano Ronaldo bashkë me partnerene saj, Georgina Rodriguez dhe fëmijët, po qëndrojnë të mbyllur në shtëpi.

Ashtu sikurse shumë meshkuj të tjerë gjatë kësaj periudhe, edhe Ronaldo u detyrua t’i shkurtojë flokët në shtëpi.

Madje, ‘floktarja’ e tij personale u bë Georgina, e cila mori makinën në duar dhe në oborrin e shtëpisë ia preu flokët partnerit.

“Qëndroni në shtëpi dhe mbajeni stilin. Qëndroni në shtëpi, qëndorni të sigurtë”, ishte mbishkrimi që Ronaldo ia ka lënë videos, në të cilën nuk munguan komentet nga ana e ndjekësve.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje