Aksidenti, përplasen motorrët, plagosen dy veta

Fier – Aksident me pasoje plagosejn e e dy personave ka ndodhur sor ne mbremje tek vendi qe quhet “ura e Hoxhares.

Dy te rinje te plagosur ku njeri ishte 25 vjec dhe tjetri 26 vjec. Aksidenti ka nes dy motorrave te cilet jane perplasur me njeri -tjetrin. Dy te plagosurit jane ne spital ne sallen e operacionit pasi kane patur demtime gjate aksidentit.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje