Video – Lajm/ Aksidenti, ja si merret i aksidentuari për në ambulancë

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

Fier – Një aksident ka nndodhur afër mesditës së sotme në rreth rrotullimin tek parku në lagjn “1 Maj” në Fier.

Nuk po nndalemi se kush e pati fajin dhe përse por tek nndihma e parë.

Ambulanca e urgjencës së spitalit rajonal Fier shkuan por fotot e video e sjellë në redaksi të ALB365 tregonë vet se sa specialista janë ata të stafit.

Shikoni videon e fotot

Be the first to comment

Lini një Përgjigje