Moti i keq nuk i mban fierakët në shtëpi, dalin në rrugë, hapen bizneset

Fier – Edhe pse rreshje shiu qe kane nisur gjate oreve te nates kjo nuk ka ndikuar aspak as tek qytetaret ne levizjet e tyre dhe as tregetaret ne ngritjen e qepenave te bizneseve te tyre gjate fashes se orarit te percaktuar nga kryeministri Edi Rama

Qytetaret nxitojne, ecin me dhe pa maska me dha pa doreza me dhe pa cadra qe te mbarojne sa me pare punet, pazaret, psonisiet dhe kjo jo vetem per shkak te motit me shi por eshe te frikes nga virusi covid-19.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje