Krim në familje, xhaxhai vret nipin me armë zjarri

Të shtëna me armë zjarri në Fushë Krujë, një i vdekur.

Raportohet se pas nje sherri xhaxhai ka vrare nipin me arme zjarri.

Juljan Halili, 35- vjec eshte qelluar nga xhaxhai i tij Shkelqim Halili, 57- vjec

.Shkëlqim Halili qëlloi për vdekje nipin e tij Julian Halili.

Shërbimet e Policisë pas veprimeve të shpejta e profesionale, bënë të mundur kapjen dhe prangosjen e autorit të  vrasjes së 41 vjeçarit.

Vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Be the first to comment

Lini një Përgjigje