Ide veshjesh me nuancën e ngjyrës së gjelbër

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Nëse jeni adhuruese e ngjyrës së gjelbër jeni me fat, pasi që ky artikull do t’ju ndihmojë shumë në përzgjedhjen e veshjes së duhur.

Jo vetëm që këto bluza të gjelbëra, xhaketa, pantallona dhe funde shkojnë mirë me copa të tjera që me siguri tashmë i posedoni, por do t’ju inspirojnë edhe më shumë për modën, transmeton Telegrafi.

Ja disa kombinime për rroba me ngjyrë të gjelbër:

Be the first to comment

Lini një Përgjigje