Demi Rose zhvishet dhe … shkrinë borën

Bukuroshja Demi Rose ka vazhduar me fotot e saj të nxehta në rrjetet sociale

Ajo ka postuar në orët e vona disa foto ku shihet tepër provokative por ajo kësaj here nuk është në ndonjë vend bregdetar por në vise me borë.

Pavarësisht kësaj ajo është parë e zhveshur duke treguar asetin e saj kryesor, gjoksin.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje