Vajzat e Victoria’s Secret, shkëlqejnë me bikini

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Candice Swanepoel dhe Lais Ribeiro bën një paraqitje të “çmendur” në bikine leopardi derisa u panë sot me dy djemtë e tyre në Miami

Ato të dyja u bën të famshme si modele te të brendshmeve të Victoria’s Secret.

Candice Swanepoel dhe Lais Ribeiro ende nuk e kanë thënë fjalën e fundit të tyre në skenë, pasi që sot janë parë duke treguar asetet e tyre seksi.

Ato kanë pasur të veshura bikine kurse kanë qenë të shoqëruara me dy djemtë e tyre të vegjël.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje