Thjeshtë e bukur, ja trendi i fundit i atleteve

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Shpeshherë të gjithë yjet fiksohen pas një veshje apo aksesori dhe e vendosin si trend.

I tillë është edhe trendi i atleteve “Vejas” të cilat po pëlqehen shumë.

Ja disa nga yjet të cilat po preferojnë këto atlete:

Be the first to comment

Lini një Përgjigje