Bebe Rexha tregon gjoksin e të pasmet gjigante

Bebe Rexha nuk i ka pasur asnjëherë mbipeshën e saj

Përkundrazi këngëtarja shqiptare që është lindur dhe rritur në Amerikë ka treguar edhe njëherë njërin prej aseteve të saj më të çmuar, të pasmet e saj.

Në një video që ajo ka postuar në Instagram shihet pikërisht një ekspozim i tillë.

Në këtë video ajo shihet duke luajtur me qenin e saj.

Bebeja ende nuk ka paraqitur diçka të re për vitin 2020, por projektet e saj me siguri nuk do të mungojnë në të ardhmen.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje