Shpërthen bombula, dëmtohen lehtë nënë e babë

Fier – Një bombul gazi ka shpërthyr pasditen e sotme në Libofshë ku ka pasur dëme të vogla dhe vetëm plagosje të lehtë të dy prsonave

Fatmir Seimi 47 vjec ka pohuar se do ngrohte gjellen pasi nëna e tij
Odeta Zaimi është e paralizuar
Muharrem Zaimi është babai
Bombula përdorej për gatimin e ushqimit në familje dhe 47 vjecari do ngrohte gjellen
Policia dhe ambulanca shkuan ne vendin e ngjarjes nderkohe qe
nena dhe babai moren mjekimin ne spital dhe jane jashte rrezikut për jetën

Policia

Sot rreth orës 17:30, në banesën e shtetasit M. Z në fshatin Libofshë, dyshohet se ka shpërthyer një bombël gazi, ku si pasojë kanë pësuar dëmtime të lehta shtetasi M. Z dhe nëna e tij.

Zjarri është fikur plotësisht dhe në banesë ka dëme të vogla materiale.

Po kryen veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje