Shkojnë të tërheqin skafin bien makinat ne det

Tre automjete, tip ‘fuoristrada’ janë gjetur janë gjetur të fundosura në det. Dosja.al mëson se ngjarja ka ndodhur në qytetin bregdetar të Vlorës, në zonën e Lungomares pranë plazhit publik. Tre automjetet mësohet të jenë futur në ujë për të nxjerrë një varkë, e cila kishte ngecur, dhe njëra prej tyre është pajisur me karrel.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka rrethuar të gjithë zonën, ndërkohë që nuk dihet nëse brenda tyre ka njerëz që mund të jenë  bllokuar brenda tyre. Pritet të zbardhen detaje të reja rreth kësaj ngjarjeje. 

Be the first to comment

Lini një Përgjigje