Aksidenti/ Makina përplaset me katraulin, një i plagosur

Aksident me pasoje nje i plagosur tek depo e ujit ne “Qafe Koshovices” ne Fier

I aksidentuar ka mbetur Agron Cobo ndodhet ne spitalin rajinal Fier. Ai eshte afro 60 vjec Ai ka qene me katraulin dhe i vetem, por ka qene me shpejtesi dhe ka humb kontrollin e mjetit


Makina tip volzvagen passat me targa AA 418 UE po vinte nga Fieri dhe nuk mundi ta shmangte dhe u perplasen
Ne vendngjarje policia dhe zjarrefiksja per te verifikur shkaqet e aksidentit

Be the first to comment

Lini një Përgjigje