Arrest me burg për Agron Begon. Bashkëshortja: Sajesë, nuk e braktis burrin

Fier – Gjykata e Fierit vendosi masen e sigurise burg pa afat per Agron Begon me profesion mesues ne shkollen e mesme rajonale “Jakov Xoxa” ne Fier.

63 vjecari mesues ne shkollen e muzikes ” Jakov Xoxa ” u filmua nga nje nxenese 18 vjecare teksa e ngacmonte seksulisht ne kembim te heqjes se mungesave qe ajo kishte bere ne mesim.

Prokuroria kerkoi arrest me burg pa afat per 63 vjecarin dhe gjykata pranoi kerkesen e prokurorise. Seanca u zhvillua me dyer te mbyllura.

Ne mbeshtetje te 63 vjecarit ishte bashkeshortja e tij e cila u shpreh jashte kamerave se videoskandali i transmetuar ne emisionin stop eshte i montuar dhe se ajo nuk do ta braktise bashkeshortin/ ALB365

Be the first to comment

Lini një Përgjigje