Rita Ora/ Kur tendenca është të nxjerrësh “cicat”

“Jam e prekshme dhe emocionale” kështu ka thënë Rita Ora gjatë një fotosesioni për revistën Love

Rita Ora ka folur për revistën “Love” në prag të festës së Shën Valentinit derisa ajo ka treguar se është “e varur nga puna edhe pse cilësohet pak e kolme”.

Rita Ora ka pranuar se fansat më shumë e shohin atë “si një të varur nga puna dhe si një këngëtare e kolme”, por këngëtarja ka mahnitur në fotosesionin e saj për revistën “Love”.

Këngëtarja (29), ka folur sinqerisht ku ka thënë se pavarësisht se fansat e shohin atë si një këngëtare që punon shumë në realitet ajo është tepër “e prekshme, e ndjeshme dhe shumë sensacionale”.

Rita ka pozuar në një stil tepër interesant për revistën Love derisa ka treguar në disa foto në një minifund por që e ka tradhtuar duke i dal gjoksi jashtë. /GazetaExpress/

Be the first to comment

Lini një Përgjigje