Real Madridi dhe formacioni i mundshëm me Mbappen lider

Mbappe është dëshira e madhe e Perez, mund t’ia veshë fanellën e bardhë verën e vitit 2020…

Kylian Mbappe është ëndrra e madhe e Real Madridit dhe numrit një të klubit spanjoll, Florentino Perez.

Ka raportime nga më të ndryshmet se Mbappe, verën e vitit 2020, mund ta veshë fanellën e Los Blancos.

Nëse kjo ndodh, ai do të jetë lideri i një skuadre shumë të talentuar të Realit, jo atij të tanishëm, por të Madridit të së ardhmes, shkruan AS.

AS ka bërë dhe formacionin se si mund të duket Reali i së ardhmes:

Be the first to comment

Lini një Përgjigje