Aksidenti, makina përplas tre nxënëse

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

Lushnje – Aksident eshte shenuar paraditen e sotme ne nje fshat te Lushnjes. Nje drejtues mjeti duke drejtuar makinen e tij ka perplasur tre nxenese shkolle

Sot rreth orës 08:20, në fshatin Allkaj të Lushnjes, pranë një shkolle të mesme, shtetasi R.Ç, 33 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Golf”, ka lënduar lehtë 3 nxënëse të kësaj shkolle pa asnjë rrezik për jetën.

Eshtë shoqëruar drejtuesi i automjetit dhe po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje