Shqiptari humb jetën në aksident në Greqi

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

Si pasojë e një aksidenti Një shqiptar ka gjetur vdekjen në Greqi.

Ngjarja ndodhi në zonën e Sindos në Selanikun perëndimor, kur 40 vjeçari që udhëtonte me një motor, u përplas për vdekje nga një makinë.

Aksidenti automobilistik ka ndodhur të mërkurën në mbrëmje rreth orës 20:30 në kryqëzimin e Papagou dhe Paul Mela.

Drejtuesi 21-vjeçar i një makine u përplas me motorin me të cilin po lëvizte 40-vjeçari shqiptar.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje