52 vjeçarja Andërson me një “tufë” fotosh seksi

Aktorja dhe modelja e famshme kanadeze-amerikane, Pamela Anderson, është kthyer përsëri në qendër të vëmendjes.

Fillimisht, ikona 52-vjeçare bëri bujë me disa fotografi të reja joshëse, në të cilat është zhveshur për revistën “Vanity Fair”.

Pak ditë më vonë, Pamela pushtoi ballinat e mediave botërore me lajmin se është martuar për herë të pestë – me një producent 74-vjeçar.

Sot, ajo ka goditur me një sërë fotografish marramendëse, ku ka reklamuar trupin e saj, e veshur me një kostum joshës të larjes.

Pamela ka pozuar për edicionin australian të revistës “Maxim”. Shikojini imazhet mahnitëse më poshtë.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje