E dashura e Icardit tatuazh pran vendit intim

HERMES, agjensi udhëtimi

Ajo njihet për postimet e saj provokuese në rrjetet sociale dhe që nuk e ka aspak problem që të ekspozojë format trupore. Është fjala për partneren e sulmuesit, Mauro Icardi, Wanda Nara.

Së fundmi, nëna e pesë fëmijëve ka publikuar në “Instagram” disa poza që kanë tërhequr menjëherë vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë.

Nara ka postuar një fotot poshtë kullës “Eiffel”, me të cilën ka çmendur fansat e saj. Në imazhin në fjalë, Wanda ka treguar tatuazhin e saj, i cili është një dallëndyshe dhe ndodhet shumë pranë vendit intim.

Pëlqimet dhe komentet kanë qenë të shumta, ashtu si çdo postim tjetër i Wandas, e cila duket se nuk di të ndalet kur bëhet fjalë për poza sensuale.

Hits: 864

Be the first to comment

Lini një Përgjigje