Rita Ora në hall, era i ngre fustanin, i zbulon të gjitha

Fotot e Ritës po bëjnë xhiron në internet.

Rita Ora edhe një herë është përballur me erën dhe me veshjen e saj që jo rrallëherë po i sjell jo rehati në publik.

Këngëtarja është shfaqur në një fotosesion derisa po xhironte në Florida skenat për videoklipin e saj më të ri që po bën gati.

Rita shihet në një fustan të verdhë në plazh teksa po merr poza, ndërsa kushtet atmosferike i kanë nxjerrë probleme me veshjen e saj.

Era i nuk i ka lënë asnjëherë fustanin në vend, duke i zbuluar të brendshmet ngjyrë lëkure dhe komplet të pasmet.

Megjithatë, Rita është treguar një profesioniste e vërtetë duke arritur të përballojë këto probleme dhe të kryejë punën siç di më së miri./Gazeta Express/

Be the first to comment

Lini një Përgjigje