Rita Ora/ Kur u gëzohesh hireve të tua nudo

Rita Ora është një prej këngëtareve shqiptare më të suksesshme në botë dhe kujtojmë se prej ditësh ka nisur xhirimet e videoklipit të ri në Majami të Floridas.

Dihet se ajo është një femër pa komplekse dhe pa kufizime ndaj nuditetit pasi edhe poston shpesh fotografi të vetes me bikini apo edhe me veshje minimale.

Teksa ka ndryshuar veshje të ndryshme gjatë ditës, 29 vjeçarja gjatë mbrëmjes nuk ka hezituar të zhvishet komplet në një pozë me të vërtetë mbresëlënëse pasi është komplet nudo dhe ka vendosur në fotografi vetëm disa sticker të luleshtrydheve.

Kujtojmë që përveçse me projekte muzikore, Rita po merr pjesë në fushata të ndryshme bamirësie dhe në aktivitete të ndryshme, po ashtu edhe në realizimin e një filmi.

Image
Image
Image
Image

Be the first to comment

Lini një Përgjigje