Maks Goga në krye tē PS Roskovec me 100% të votave dhe pa rival

Fier – Maks Goga rizgjidhet ne krye te PS se Roskovecit per mandatin e dyte.

Sipas informacioneve nga kjo dege e partise ne kete qytet Goga nuk ka pasur rival. Nga mbledhjet e kryera me pare ne grupseksionet ka dale vetem emri i tij keshtu qe edhe ne zgjedhje per kreun e PS se Roskovecit emri i Maks Goges ka qene i vetem pa rival
Numri i votuesve qe moren pjese ka qene 67, moren pjese ne votim 67, pra 100% te votave

Be the first to comment

Lini një Përgjigje