Ronaldo tregon trupin e mbuluar në muskuj

Cristiano Ronaldo ka ndarë me ndjekësit e tij një fotografi ku shihet me i zhveshur me trupin të gjithin në muskuj.

Cristiano Ronaldo ka rikthyer vëmendjen te fiziku i tij mbresëlënës përmes një fotografie të re, të cilën e ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Futbollisti portugez është i njohur për muskujt e tij, ndërsa sa herë që publikon imazhe të trupit të tij bëhet lajm në mediat botërore.

Ai është 34 vjeçar, mirëpo kjo nuk vërehet aspak në formën e tij fizike, për të cilën është i njohur sulmues i Juventusit.

Ronaldo është një prej sportistëve që angazhohet maksimalisht si në palestër ashtu edhe në stërvitje dhe falë këtij angazhimi ruan këtë formë të jashtëzakonshme.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje