Troket 2020/ Spektakël e fishekzjarre në Tiranë

Viti i Ri ka mbërritur edhe në Shqipëri. Gëzuar shqiptarë!

Bashkia e Tiranës organizoi spektaklin e fishekzjarreve të cilët shkëlqyen qiellin. Trokitja e gotave dhe urimi për mbarësi dhe një vit të mbarë është mesazhi që mbizotëron në tryezat e çdo qytetari. Siç është bërë traditë, pas orës 00:00 shumë qytetarë, kryesisht të rinj i janë drejtuar lokaleve për të festuar me miqtë deri në orët e parë të mëngjesit.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje