Pallto pellushi, propozim për të gjitha shijet

HERMES, agjensi udhëtimi

Si asnjë herë më parë, këtë vit palltot ‘teddy bear’ (pellush arushi) kanë hyrë në listën tonë të dëshirave si një veshje e domosdoshme

Të buta, të ngrohta dhe me një ndjesi të këndshme falë pelushit, ato janë një shembull ekzemplar i takimit mes peliçes dhe një palltoje.

I pari version u krijuar në vitin 2018 nga Max Mara dhe ai origjinal ishte në ngjyrën e arushit prej pelushi, një nuancë mes biskotës dhe ngjyrës kamel.

Këtë vit e shohim në nuanca të së verdhës, së kuqes, së kaltrës, pasi propozimet tashmë janë shumë dhe për të gjitha shijet!

Revista e modës Grazia na sugjeron modelet më ‘in’ në treg nëse doni të blini një pallto të tillë ose t’ia vendosni poshtë pemës dikujt që keni përzemërt.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje