Demi Lovato me tatuazh të ri pak pas lindjes

HERMES, agjensi udhëtimi

Demi Lovato ua ka prezantuar fansave të saj tatuazhin e ri, edhe atë vetëm shtatë ditë pasi e ndërpreu lidhjen me modelin Austin Wilson, me të cilin ka qenë në lidhje nga muaji nëntor.

Këngëtarja ka bërë tatuazhin e ri bardh e zi, në të cilin ndodhet një femër që tërhiqet lartë nga shpendët.

27-vjeçarja ka thënë se ky tatuazh paraqet rilindjen e shpirtit, krahët e errët simbolizojnë kohët e këqija, ndërsa zhdukja e tyre, ecjen përpara.

“Ndërprerjet janë përvojë e keqe për të dyja palët. Qëndroni të këndshëm dhe lutuni”, ka shkruar Lovato në rrjetet sociale.

Ky tatuazh vjen pas tatuazhit që e kishte bërë në shpinë, gjegjësisht mbishkrimin “Survivor” (mbijetues).

Hits: 120

Be the first to comment

Lini një Përgjigje