“Nënadimreshat” seksi bëjnë namin në rrugë

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Në Britani vazhdojnë festimet e çmendura.

Të rinjtë dhe të rejat duket se nuk duan t’ja dinë as për të ftohtin dhe as për zgjedhjet, ata duan të festojnë.

Të zhveshur dhe të dehur në rrugë, siç e tregojnë këto foto të Daily Star, ky është vetëm fillimi.

“Nënadimreshat” dhurojnë spektakël.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje