Zjarri në lokal rezikoi baneasa dhe karburantin aty pranë

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

Fier – Nje pakujdesi gjate procesit te punes ne zgaren e nje lokali ka bere qe ai te perfshihet nga flaket duke djegur nje pjese te mire te tij. Fale nderhyrjes se shpejte te zjarrefiksave u be e mundur shuarja ne kohe pasi ne te kundert do rezikoheshin baneasat dhe nje pike karburanti aty prane

Sot rreth orës 10:45, në lagjen “1 Maji” Fier, në lokalin në pronësi të shtetasit Asqeri Tahiraj ka rënë zjarr.

Shërbimet e policisë dhe shërbimet e zjarrfikëses shkuan menjëherë në vendngjarje dhe bënë të mundur shuarjen e zjarrit.

Nga flakët nuk ka persona të dëmtuar por vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.
Burime informacioni nga vendgjarja pohuan se zjarri u shkaktua nga pakujdesia ne zgaren e ndezur

Be the first to comment

Lini një Përgjigje