Aksidenti, makina përplas 58 vjeçarin me motorr

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

Lushnje – Aksident ka dodhur pak me pare ne Lushnje prane ish uzines se plastmasit Nje motociklete eshte perplasur dhe u demtua rende drejtuesi i cili eshte derguar me urgjence ne spital per ndihme mjeksore

I plagosur rende ka mbetur Sami Gorovelli banues ne karbunare dhe eshte i moshes 58 vjecare.

Ne vendgjarje ka shkuar dhe policia e cila po punone per zbardhjen e ngjarjes

Be the first to comment

Lini një Përgjigje