Boksieri kosovar: E rraha serbin për 45″ se shau shqiptarët

Boksieri nga Kosova, Agim Abdullahu ishte i ftuar në emisionin n’Kosovë Show, shkruan RepublikaOnline.net

Ai ndër të tjera, tregon se si u zhvillua meçi mes tij dhe boksierit serb Kristijan Golubovic.

“Hyra në facebook, dhe e pash që boksieri në fjalë kishte sharë shqiptarët dhe unë thashë që dua ta rrrah këtë boksier”, thot Abdullahu.

Mëçi u zhvillua, por Kristijan Golubovic ra në tokë brenda 45 sekondave të rundit të parë nga të godiiturat e fuqishme të boksierit nga Kosova, Agim Abdullahu.

Ndiqeni videon me posht gjatë emisionit “n’Kosovë Show” dhe me poshtë gjithashtu gjeni edhe mecin e tij me serbin, nga minuta e 7:13./Republikaonline.net

Be the first to comment

Lini një Përgjigje