Xhaka është gati kundër Brighton

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Arsenalit dhe Brighton & Hove Albion

Granit Xhaka është titullar për Arsenalin që nga ora 21:15 do të presë në ‘Emirates Stadium’ skuadrën e Brighton & Hove Albion, raporton Gazeta Express.

Kurse Shkodran Mustafi nuk është as në stol.

Arsenal:

Be the first to comment

Lini një Përgjigje