Rihanna zhvishet, por ja me çfarë mbulohet

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

Rihana ka mbuluar trupin e saj të zhveshur me një libër të madhe gjersa ka pozuar afër një lulishteje

Rihanna ka të gjitha përgjigjet për dëshirat e juaja të Krishtlindjeve derisa ka lansuar edhe librin e saj autobiografik.

Por ky libër përfshin edhe 1050 foto intime të artistes gjatë jetës së saj, përfshirë edhe fëmijërinë e saj në Barbados, deri te turnetë e saj nëpër botë dhe disa momente ikonike të modës.

Ajo ka postuar disa prej këtyre fotove, e ku shihet se ka pozuar nudo por trupin e saj me një libër të madhe.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje