Inçesti/ Vëllai kryen seks me motrën e martuar, flet kushëriri

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

Roskovec – Ngjarja e rende ka ndodhur dy dite me pare ne familjen e Novrus Sakaj ne fshatin Suk1 te bashkise Roskovec. Familja ka tete femije ku nje pjese jane te semure mendore. Dy vajzat e medha jane te martuara dhe femijet e tjere jane me te mitur. Vajza e dyte e martuar rrinte tek babai pasi burri me familjen eshte emigrant ne Greqi.

Silvi, djali 19 vjecar se bashku me motren e martuar 18 vjece kishin shkuar tek serat e familjes se saj per ti pastruar pasi burrin ajo e kishte ne Greqi. Teksa kane mbaruar punen kane shkuar tek shtepia e saj ku ajo do nderronte robat, do hiqte te punes e do vishte te tjerat qe do ktheheshin ne shtepine e babait. Aty vellai ka kapur motren e ka kryer mardhenie seksuale me te. Pasdite ajo i ka treguar motres me te madhe se cfare kishte ndodhur me pas njoftoi burrin ne Greqi. Ai ka njoftuar policine e cila shkoi i mori ne pyetje dhe kreu arrestimin e 19 vjecarit Silvi Sakaj
Flet Petrefi, djali xhaxhait te Novruzit, i cili tregone se ata jane nje familje me shume femije dhe dobet nga ana ekonomike, Ai thote se I akuzuari punonte, leket I mbante vete dhe pinte alkool, Edhe Novruzi, thote ai kur I binte leku ne dore pinte raki

Flet Petrefi, djali xhaxhait te Novruzit

Familja e Novruz Sakaj perbehet nga ai bashkeshortja dhe tete femijet ku nje pjese e tyre mer ndihme ekonomike dhe Kemp Ne banesen shkuam me Petrefin I cili sollli edhe njeren nga vajzat, ajo eshte 15 vjece por e semure. Ajo tregone se ziheshin shpeshe ne shtepi motra me villain, por ate dite ata kishin shkuar nga serat. Ajo kur ishte kthyer nga puna I kish thene motres tjeter dhe me pas burrit I cili ka njoftuat policine

Nga ana tjeter kushuriri I Norvruzit, Petrefi ka treguar se si kishin ndodhur ngjarjet

Familja e Novruz Sakaj perbehet nga ai bashkeshortja dhe tete femijet ku nje pjese e tyre mer ndihme ekonomike dhe Kemp
Banoret pohojne jashte kameres se eshte nje ngjarje e rende, nje turp per fshatin por ata jane familje e dobet ekonomikishte dhe perdorin alkool/ ALB365

Be the first to comment

Lini një Përgjigje