Sërishtë lëkundje toke, nuk paska qetësi

Nuk ka qetësi, tërmeti shkund sërish Shqipërinë.

Një tjetër lëkundje e fuqishme me magnitudë 4.5 ballë i shkallës Rihter u ndje para pak minutash.

Lëkundjet u regjistruan në orën 21:54 dhe u ndjenë për disa sekonda në Tiranë, Durrës dhe Dibër.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje