Tërmeti, bilanci shkon në 24 viktima

Thellohet bilanci i tragjedisë së tërmetit, shkon në 24 numri i viktimave dhe i të lënduarëve mbi 650

Ndërkohë më parë ishin nënë e bir në Thumanë, që fatkeqësisht i kishte zënë poshtë tavolina e bukës që çuan në 20 numrin e viktimave.

Viktimat janë Sardi Cukaj dhe Mira Cukaj nënë e bir. Ndërsa po kërkohen prindërit e 25-vjeçarit që shpëtoi më herët.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje