Bashkia Fier hap dyert e pret ndihma për familjet e prekura nga tërmeti nê Durres

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Bashkia e Fierit hap dyert per te gjithe qytetaret qe kane deshire te kontribojne per te prekurit nga termeti ne Durres.

Nese keni ushqime ose veshmbathje mund te shkoni ne cdo ore te dites dhe te nates prane Bashkise Fierit.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje