Arrestohet 30 vjeçarja, dënuar me 8 vjet për mashtrim

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

Fier – Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik e Financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, ndaluan shtetasen Migena Kajolli, 30 vjeçe, banuese në Fier.

Ndalimi i 30-vjeçares u bë pasi Gjykata e Apelit Vlorë me vendimin e datës 22.11.2019 e ka dënuar me 8 vite burgim, për veprat penale, “Mashtrimi” dhe “Mashtrimi në bashkëpunim me pasoja të rënda”.

Materialet proceduriale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier, për veprime të mëtejshme hetimore.

Lexo edhe https://www.gazetaexpress.com/200-mije-e-duke-premtuar-pune-ne-kompani-arrestohet-30-vjecarja-e-denuar/

Be the first to comment

Lini një Përgjigje