Shitet aparat fotografik profesional

Shitet një aparat fotografik profesional i markës Nikon d3200. Aparati është i kompletuar me objektiv 18-105, bateri, karikues, sd card 2 GB, dhe me çantë.

Çmimi është 25 mijë lekë të reja ose 250 mijë lekë të vjetra.

Arapati është i ri, shumë pak i përdorur

Të interesuarit të kontaktojnë me Armandin në numurin e celularit 067 55 87 171

Be the first to comment

Lini një Përgjigje