‘Shqipëri – Francë’, stadiumi shpërthenë “Rama IK” (video)

Dhjetëra tifozë të pranishëm në stadiumin e ri ‘Air Albania’, kanë shpërthyer në akuza kundër kryeministrit në thirrjet “Rama ik”.

Në stadium në atë moment ishin fikur prozhektorët dhe qindra tifozë kanë ndezur dritat e aparatëve celularë si dhe bërë thirrje Rama ik, njëlloj ngjashëm me ‘koreografinë’ e kryer në protestat e opozitës. Kujtojmë se Rama ka shkuar në stadium së bashku me familjen për të parë ndeshjen Shqipëri- Francë.

Për më tepër shikoni videon:

Be the first to comment

Lini një Përgjigje