Presidenti Meta nesër takim me krerët e opozitës jashtë-parlamentare

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Presidenti i vendit Ilir Meta, ashtu siç kishte paralajmëruar, do të zhvillojë nesër me partitë jashtë-parlamentare.

Takimi pritet që të zhvillohet nesër në orën 09.00. Ky takim pritet të zhvillohet në presidencë.

Në këtë takim pritet të marrin pjesë kryetari i PD Lulzim Basha, kryetarja e LSI Monika Kryemadhi, kryetari i PR Fatmir Mediu kryetari i LZHK Dashamir Shehi dhe kryetari i PAA Agron Duka.

Në takim po ashtu pritet që të jenë edhe kryetarët e partive të tjera jashtë-parlemantare Vangjel Dule, Shpëtim Idrizi, Nard Ndoka dhe Axhami.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje