“MWAH” kënga e re e Encës, ritëm dhe shumë seksi

Këngëtarja Enca Haxhiu ka lansuar sonte këngën e saj më të re “MWAH”

Enca është kthyer përsëri me një këngë këtë fundvit pas pauzës së disa muajve.

Kënga, për dallim nga ato që jemi mësuar ti dëgjojmë këtë verë, që janë shumica balada, është një këngë plot ritëm.

Edhe në këtë këngë, këngëtarja plos ritmi ofron edhe reklamimin e aseteve të saj, gjoksit.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje