Prince William respekt dhe puth në faqe Rita Orën

Prince William ka marrë pjesë në një gala humanitare ku kishte të veshur një xhaketë ngjyrë të gjelbër – ai aty ka përshëndetur këngëtaren Rita Ora me një puthje

Prince William ka arritur në përvjetorin e 50-të të Galas Humanitare që po mbahet sonte derisa ka qenë i veshur me shije.

Duka i Cambridge, është njëri prej personave që ka marrë pjesë më së shumti në këtë organizatë bamirëse, e cila ndihmon të rinjtë e pastrës për t’u edukuar, trajnuar dhe punësuar.

Aty ai i është bashkuar princeshës Beatrice, e cila më parë e ka mbështetur këtë organizatë, ku kishte të veshur një pallto dimri.

Yjet tjerë pos Ritës ishin edhe prezantuesja Claudia Winkleman dhe anëtarja i jurisë së Strictly, Shirley Ballas.

Por, princi është treguar i afërt me Ritën e cila kishte të veshur një fustan ngjyrë argjenti, kurse Rita është shfaqur e lumtur kur princi e ka puthur në faqe.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje